۱۳۹۶ اسفند ۲۳, چهارشنبه

استعفای محمدعلی نجفی .

مشکل این روزهای اصلاح طلبی یا اصلاح طلبان که از همان سال 84 بود اما به دلیل نبود رسانه های جمعی و همراه زیاد به چشم نمی آمد ، شیفتگان قدرتی بود که بر این موج سوار شده بودند و با تراشیدن ریش و دو سه تا حرف آزادی ، بر اریکه قدرت نشستند و این بار از عقب خنجر زدن را شروع کردند .

این موج سیاسی با سوارکارانی نابلد و غیر مردمی امروز تبدیل به جریانی معروف همچون اصول گرایان شدند که حتی در میان حامیان خود نیز به نقد را جدی می بینند و این روزها دیگر کسانی از این جمع را هواداران این طرز تلقی را داخل به آدم حساب نمی کنند و این بازندگان پیش از موعد همچون سلیطه ایی هستند که هر چیزی که به دستشان برسد به سمت و سوی مخالفان پرتاب می کنند .

در میان خبرها و از بازیگران قدیمی قدرت در ایران ، امروز محمدعلی نجفی استعفای خود را به یک باره و بعد از  برگزاری مراسم رقص دخترانه ایی در برج میلاد تقدیم به اعضای شورای شهر کرده است . تقدیم این استعفا چه مضر چه مفید ، مردمی را در بر نخواهد گرفت چرا که آمدن او چون بسیاری دیگر سیاسی بود و نه در جهت بهتر شدن اوضاع تهران چرا که همچون سی و اندی سال گذشته مسائل پشت پرده استعفا و استیضاح بر کسی روشن نخواهد شد و مشخص نخواهد شد که چرا آمد و چرا باز رفت . 

تنها یک آرزو می ماند و یک آمین . نفر بعدی هر که هست ، مسئول و مسئولیت پذیر و دانا به امور شهری باشد . 

۱ نظر:

 1. کامنتانه
  رفته بودم سر حوض
  تا ببينم شايد عکس تنهايي خود را در آب
  آب درحوض نبود.
  پیرامون مطلب اگر چیزی داشتم در آینده خواهم نوشت.

  پاسخحذف

برنامه میدان و سکولاریزم ستیزه جو

شبکه ایران اینترنشنال برنامه ایی دارد به نام میدان . در آخرین برنامه آن مهمان آن شاهزاده رضاپهلوی حضور داشت و میهمانان برنامه از شاهزاده سو...